Porażka na zakończenie sezonu i siódme miejsce w Polsce!

Sezon 2014/2015 już za nami! W ostatnim spotkaniu sezonu Juniorzy Starsi musieli uznać wyższość drużyny z Józefiny, która to pokonała naszą drużynę 6-2.

W ostatnim meczu sezonu nasi juniorzy starsi podejmowali na parkiecie w Łodzi drużynę ULKS Józefinę. Stawką meczu było piąte miejsce w kończącym się sezonie. Spotkanie zakończyło się porażką naszego zespołu i w konsekwencji uplasowaliśmy się na siódmym miejscu w tym sezonie, wyprzedzając w Finale B drużynę MLUSK SUS Travel Jedynkę Trzebiatów. Dwie i jak się okazało jedyne bramki dla Juniora zdobył Marcin Grześkowiak, który wpisywał się na listę strzelców odpowiednio w dwudziestej piątej minucie meczu oraz pięćdziesiątej szóstej minucie spotkania. Sędziowie spotkania, aż trzy razy wysyłali naszych zawodników na ławkę kar.

W całym turnieju Finałowym w Łodzi Radosław Michnikowski uplasował się na czwartym miejscu w punktacji kanadyjskiej z dorobkiem pięciu punktów (cztery bramki i jedna asysta).

Nasza drużyna w końcowej klasyfikacji uplasowała się na wysokim siódmym miejscu w Polsce! Gratulujemy i zapraszamy na kolejne spotkania, które odbędą się w nowym sezonie 2015/2016.